Kategoria ogólna > Dyskusja ogólna

Nasze przyjacielskie porady, pogaduchy

(1/5) > >>

karolina :):
Czeszcz tak sobie wymyśliłam, że może powinniśmy wykorzystać to, że jesteśmy tak niezwykle zgrani i potrafimy się zawsze bronić, nie tylko na scenie, ale i w prywatnym życiu, przecież wszyscy jesteśmy przyjaciółmi, wiemy o sobie prawie tyle samo, więc dobrze byłoby czasami wyjaśnić sobie jakieś nie jasności, rozjaśnić je na ciemnym tle :) Także dobrze byłoby kogoś wziąć na to tło :) Ktoś ma coś? Jakieś propozycje? Zarzuty? Wyrzuty? Ja wszystko przyjmę na klatę oraz do serca :)

kukla:
Ja np bardzo lubię koleżankę Asię, zaprosiłaś mnie na 18, dobrze nam się razem improwizuje i żartuje poza sceną, ale nie jesteśmy takim bliskim koleżeństwem jak na przykład jesteś z Kubą albo Termosem to juz w ogóle  8) Mało o tobie wiem, powiedz coś czego nie wiem, bo wiem, że zarabiasz, bo wygrałaś kiedyś konkurs i że lubisz improwizować, że spiewasz i, że byłaś z Gizą, a jesteś z Jachimkiem. Coś więcej? :) Hobby może? A no i mieszkasz koło Torunia. :)

Asia:
Haha rozumiem, ostatnia doszłam do Abor..., jestem z nas najmłodsza i najwięcej dymu narobiłam, eh zawsze tak jest, więc nwm co chcesz wiedzieć, np kocham jeść słodycze, bo nie słodzę herbaty od 8 roku życia i mam braki w organizmie, czasami mnie nosi, w domu zawsze jest coś słodkiego, u chłopaka tym bardziej, szybko tyję, lubię poodwalać, dlatego też mam teraz chłopca z którym można potańczyć, poszaleć, można co się chce i czad! Umiem szyć, aczkolwiek to beznadzieja, gotuję, kocham rap i Annę German ( <3) od 2012, wcześniej jej nie znałam, tak tak nabyty gimbusiany fan. Hm
Jestem dobrą aktorką, to wiem, nie trzeba mi mówić ;) Duuuuuuuuuuuużo się śmieję, kochałam swoją babcię tak jak nikogo nigdy nie kochałam i nie będę kochała :)

kukla:
Jaką miałaś operację jeżeli mogę wiedzieć? Bo chyba w lutym pamiętam hultaje miał mieć występ w dworze a. I trafiłaś do szpitala, coś mówili, że dziewczyna Abcia, więc kojarzę coś :)

Asia:
Taka tam, nic poważnego =)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej